HAKKIMIZDA

/HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA 2018-02-08T03:32:58+03:00

2010 tarihinde ilk firmasını kuran grubumuz, büyüyen ve gelişen Türkiye şartlarında, her geçen gün daha fazla kitleye hitap ederek, Türk Elektrik ve Aydınlatma sektörünün gelişmesinde ve Türkiye ihracatının artmasında sektörde rol oynayan öncü firmalar arasında yer almıştır.

Markalaşma yönünde ilerleme sağlayarak, Dünya çapında saygın Türk markaları arasına girmeyi ve sektöründe dünyaca ünlü olan firmaların teknolojilerini Türkiye piyasasına arz ederek, Türk Elektrik-Aydınlatma sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak başlıca misyonlarımız arasında yer almaktadır.

Kuruluşumuzdan bu yana benimsediğimiz misyona ulaşmadaki kararlılığını, büyük gayretler ve başarılar göstererek kurduğumuz, Simtel Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. firmamızla kanıtlayarak, Sektörde yerimizi almış bulunmaktayız.

Simtel Elektrik Olarak; SCAME, LS, KATKO, ERSE, MİLTON, PHILIPS, OSRAM, GENERAL ELEKTRİK, SIEMENS, LEGRAND, SCHNEIDER, HES KABLO, VİKO vb. gibi, Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen firmalarına yıllardır partnerlik etmekte ve bu firmaların ürünlerini 2000’e yakın müşterisi aracılığı ve Türk sanayisine arzını gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz; kalite, güvenilirlik ve süreklilik gösteren hizmet anlayışı ile daima Elektrik sektörünün en büyük tedarikçileri arasında yer almaya devam edecektir.